Loading...
holland__barret_saw_palmeto_450_mg_x_100_caps_5017174189320
0 përshtypje

Holland & Barret Saw Palmeto 450mg x 100caps

Suplement ushqyes me baze te ekstratit bimor Saw Palmeto dhe zinkut. E pasuruar me acide yndyrore dhe fitosterole, me rol te rendesishem ne funksionim … Lexo më shumë
-20%
3 300 lekë2 640 lekë njësi
Kodi: 5017174189320
Suplement ushqyes me baze te ekstratit bimor Saw Palmeto dhe zinkut. E pasuruar me acide yndyrore dhe fitosterole, me rol te rendesishem ne funksionimin e traktit uro-genital dhe prostates. Perdorimi: 2 kapsula ne dite mes vakteve.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex100caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu