Loading...
holland__barrett_calcium_and_magnesium_with_vitamin_d3_5017174161548
5 5 1 Product
1 përshtypje

Holland & Barrett Calcium And Magnesium With Vitamin D3

Shtese ushqimore e pasuruar me kalcium, magnez dhe vitamine D3, ne te cilen vitamina D rrit perthithjen e kalciumit. Me rol te rendesishem ne mirembaj … Lexo më shumë
-20%
2 000 lekë1 600 lekë njësi
Kodi: 5017174161548
Shtese ushqimore e pasuruar me kalcium, magnez dhe vitamine D3, ne te cilen vitamina D rrit perthithjen e kalciumit. Me rol te rendesishem ne mirembajtjen e kockave dhe dhembeve, ne funksionimin e mire te sistemit nervor si dhe ne permiresimin e nxitjes nervore. Pa ngjyrues artificiale, pa arome, pa konservante, pa maja, pa kripe apo sheqer. Perdorimi: Te merret 1 tablete tre here ne dite.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishe x120tab
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-17 %+0000:58
Super produkt per kocka dhe artikulacione te shendetshme,firme prestigjoze!
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu