Loading...
holland__barrett_calcium_plus_vitamin_d_vitamina_5017174042304
0 përshtypje

Holland & Barrett Calcium Plus Vitamin D

Shtese ushqimore e kalciumit dhe vitaminës D, ne te cilen vitamina D rrit perthithjen e kalciumit. Me rol te rendesishem në mirëmbajtjen e funksion … Lexo më shumë
-20%
1 380 lekë1 104 lekë njësi
Kodi: 5017174042304
Shtese ushqimore e kalciumit dhe vitaminës D, ne te cilen vitamina D rrit perthithjen e kalciumit. Me rol te rendesishem në mirëmbajtjen e funksionit normal të kockave dhe muskujve. I përshtatshëm për vegjetarianë.

Specifikime

shishex 60tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu