Loading...
holland__barrett_coenzyme_q_-_10_120mg_30_softgel_caps_shtesa_ushqimore_5017174018538
0 përshtypje

Holland&Barrett Coenzyme Q-10 120mg 30 Softgel Caps

CoEnzyma Q-10 luan rol te rendesishem në prodhimin e adenosine triphosphate (ATP), një molekulë që ndihmon në shpërndarjen e energjisë në seci … Lexo më shumë
-20%
2 300 lekë1 840 lekë njësi
Kodi: 5017174018538
CoEnzyma Q-10 luan rol te rendesishem në prodhimin e adenosine triphosphate (ATP), një molekulë që ndihmon në shpërndarjen e energjisë në secilën qelizë në trupin tuaj. Eshte nje antioksidant i fuqishem dhe lufton radikalet e lira, mbeshtet shendetin e zemres dhe parandalon plakjen e lekures. I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu