Loading...
holland__barrett_east_meets_west_immune_formula_30_caps_shtese_ushqimore_5017174099698
5 5 1 Product
1 përshtypje

Holland & Barrett East Meets West Immune Formula 30 Caps

East Meets West Immune Formula kombinon vitaminat dhe mineralet, vitaminën D, vitaminën C, vitaminën B12 dhe zinkun, me bimët e hudhrës, shafran … Lexo më shumë
-20%
3 100 lekë2 480 lekë njësi
Kodi: 5017174099698
East Meets West Immune Formula kombinon vitaminat dhe mineralet, vitaminën D, vitaminën C, vitaminën B12 dhe zinkun, me bimët e hudhrës, shafran i Indisë dhe shilajit. Mbështet sistemin imunitar, metabolizmin energjitik si dhe redukton lodhjen. I përshtatshëm për vegjetarianë. Përdorimi: 1 kapsulë në ditë.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:56
Kombinim i shkelqyer vitaminash dhe mineralesh,produkt ideal per sezonin e veres qe shoqerohet me lodhje dhe humbje kriperash nga temperaturat e larta,eshte paketimi i dyte qe po mar dhe ndihem mjaft mire keto dy muaj,investim i duhur per shendetin tim
Ky person ka blerë këtë artikull.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu