Loading...
holland__barrett_extra_strength_omega_3_fish_oil_1500mg_vitamina_5017174357149
0 përshtypje

Holland&Barrett Extra Strength Omega 3 Fish Oil 1500mg

Kapsula xhelatinore me clirim te shpejte, te pasura me vaj peshku të koncentruar, me një raport të mirë të EPA dhe DHA. Acidet yndyrore të pango … Lexo më shumë
-20%
2 700 lekë2 160 lekë njësi
Kodi: 5017174357149
Kapsula xhelatinore me clirim te shpejte, te pasura me vaj peshku të koncentruar, me një raport të mirë të EPA dhe DHA. Acidet yndyrore të pangopura EPA dhe DHA kontribuojnë në funksionimin normal të zemrës. Forcojne kockat dhe sistemin nervor, forcojne sistemin imunitar dhe permiresojne shikimin. Produkti përfitohet me një proces të veçantë të presimit ne të ftohtë dhe distilimit molekular, për të hequr merkurin ndaj rezultati është vaj peshku më shkallën më të lartë të pastërtisë. Perdorimi: Tre kapsula xhelatinore ne ditë, mundësisht gjate vakteve.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu