Loading...
holland__barrett_fish_oil_1200mg__vitamin_d3__25ug__90caps_vitamina_5017174194058
0 përshtypje

Holland & Barrett Fish oil 1200mg + Vitamin D3 (25ug) 90caps

Vaj peshku i pasuruar me EPA dhe DHA. Me rol në funksionimin normal të zemrës (një efekt i dobishëm arrihet me marrjen ditore prej 250 mg EPA dhe … Lexo më shumë
-20%
3 500 lekë2 800 lekë njësi
Kodi: 5017174194058
Vaj peshku i pasuruar me EPA dhe DHA. Me rol në funksionimin normal të zemrës (një efekt i dobishëm arrihet me marrjen ditore prej 250 mg EPA dhe DHA). Forcojne kockat dhe sistemin nervor, forcojne sistemin imunitar dhe permiresojne shikimin. Nuk ka ngjyrues artificiale, aromë apo ëmbëlsues. Pa konservantë, pa sheqer ose kripë te shtuar. Pa misër, pa maja.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex90caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu