Loading...
holland__barrett_healthy_kids_multivitamins_5017174437018
5 5 3 Product
3 përshtypje

Holland & Barrett Healthy Kids Multi Vitamins 30softgel

Multivitamina per femije mbi 3 vjec, në forme haribo te pertypshme me shije luleshtrydheje. Permban vitaminat: D, A, B6, B12, B3, B5, E dhe C.Forcoj … Lexo më shumë
-20%
1 240 lekë992 lekë njësi
Kodi: 5017174437018
Multivitamina per femije mbi 3 vjec, në forme haribo te pertypshme me shije luleshtrydheje. Permban vitaminat: D, A, B6, B12, B3, B5, E dhe C.Forcojne imunitetin dhe mbështetin shëndetin e kockat te fëmijës në rritje. Perdorimi: Te merret nje karamele ne dite.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:05
Nje produkt shume cilesor per tu perdorur per femijen.
5 1 5
%V-07-21 %+0000:40
Kam hasur gjithmon probleme me femijet per marrjen e multi-vitaminave ne formën e shurupit , ky format i karameleve te buta qenka suuuuper zgjidhje per ne mamat ! Super shije dhe imunitet per vogëlushët tanë
5 1 5
%V-07-21 %+0000:36
Estetikisht te pelqyeshme per femijet ndihmojne ne rritjen e imunitetit te tyre.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu