Loading...
holland__barrett_healthy_kids_omega_3_fish_oil_with_a_d_e__c_60_caps_5017174190975
0 përshtypje

Holland&Barrett Healthy Kids Omega 3 Fish Oil with A, D, E & C 60caps

Vaj peshku i pasur me acide yndyrore Omega 3, EPA dhe DHA. Me rol te rendesishem ne funksionimin normal të zemrës, në mirëmbajtjen e shikimit nor … Lexo më shumë
-20%
3 200 lekë2 560 lekë njësi
Kodi: 5017174190975
Vaj peshku i pasur me acide yndyrore Omega 3, EPA dhe DHA. Me rol te rendesishem ne funksionimin normal të zemrës, në mirëmbajtjen e shikimit normal dhe funksionit të trurit. Vaji i peshkut Holland & Barrett Kids Omega 3 siguron lëndët ushqyese që u duhen fëmijëve mbi moshen 3 vjec me një aromë të shijshme të manave.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu