Loading...
holland__barrett_healthy_kids_vitamin_c_vitamina_5017174436547
0 përshtypje

Holland & Barrett Healthy Kids Vitamin C

Shtese ushqimore me vitamine C, per femijet e moshes mbi 3 vjec. Ne forme karamelesh xhelatinore me shije manaferrash. Forcon sistemin imunitar dhe ko … Lexo më shumë
-20%
1 050 lekë840 lekë njësi
Kodi: 5017174436547
Shtese ushqimore me vitamine C, per femijet e moshes mbi 3 vjec. Ne forme karamelesh xhelatinore me shije manaferrash. Forcon sistemin imunitar dhe kontribuon në metabolizmin normal që jep energji. Rrit perthithjen e hekurit si dhe parandalon infeksionet.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu