Loading...
holland_barrett_high_strength_1000mg_vitamin_c_vitamina_5017174301029
0 përshtypje

Holland & Barrett High Strength 1000mg Vitamin C

Vitamina C kontribuon ne rritjen e imunitetit, metabolizmin energjitik, në formimin normal të kolagjenit për funksionimin e enëve të gjakut, kock … Lexo më shumë
-20%
900 lekë720 lekë njësi
Kodi: 5017174301029
Vitamina C kontribuon ne rritjen e imunitetit, metabolizmin energjitik, në formimin normal të kolagjenit për funksionimin e enëve të gjakut, kockave, kërcit, mishrave të dhëmbëve, dhëmbëve dhe lëkurës, ne mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ si dhe redukton lodhjen. Perdorimi: një tablete çdo ditë, e tretur ne 200ml uje.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu