Loading...
holland__barret_immune_support_90_tab_5017174379684
5 5 1 Product
1 përshtypje

Holland & Barrett Immune Support 90tab

Shtese ushqimore e pasur ne vitaminat(A, B6, C dhe E) si dhe Zink e Selenium. Me rol në mbrojtjen e ADN-së, proteinave dhe lipideve nga dëmtimi oks … Lexo më shumë
-20%
1 500 lekë1 200 lekë njësi
Kodi: 5017174379684
Shtese ushqimore e pasur ne vitaminat(A, B6, C dhe E) si dhe Zink e Selenium. Me rol në mbrojtjen e ADN-së, proteinave dhe lipideve nga dëmtimi oksidativ, mbështetin funksionimin normal të sistemit imunitar, mban lëkurën, flokët dhe thonjtë të shendetshem dhe kontribuon në metabolizmin e makroelementëve. I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë. Perdorimi: 1 tablete ne dite.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex90tb
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:04
Super produkt! Mendoj se vetem ky me ka mbrojtur nga virozat ?
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu