Loading...
holland__barrett_magnesium_oil_spray_100ml_5017174476307
5 5 1 Product
1 përshtypje

Holland & Barrett Magnesium Oil Spray 100ml

Magnesium Oil Spraj eshte nje burim i pasur i magnezit, i cili aplikohet direkt në lëkurë duke zëvendësuar magnezin e humbur përmes dietës dhe … Lexo më shumë
-35%
2 600 lekë1 690 lekë njësi
Kodi: 5017174476307
Magnesium Oil Spraj eshte nje burim i pasur i magnezit, i cili aplikohet direkt në lëkurë duke zëvendësuar magnezin e humbur përmes dietës dhe stilit të jetesës. Kontribuon në funksionimin normal të muskujve. Mund të aplikohet në çdo zonë të trupit. Perdorimi: Vendosni 5-10 sprucime në mëngjes dhe në mbrëmje, rekomandohet pas dushit / larjes. Masazhojeni në lëkurë të thatë ose të lagur. I përshtatshëm për fëmijët dhe nenat gjatë shtatëzanisë. I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

Flakon 100ml
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-20 %+0000:08
Shume e kenaqur per kete inovacion ne aplikimin e magnezit per krampe. Besoj se eshte zgjidhja me e shpejte per ne qe merremi me vrap apo aktivitet fizik ne palester. ☺️?
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu