Loading...
holland__barret_joint_care_glucosamine__chondroitin_complex_shtesa_ushqimore_5017174416310
5 5 1 Product
1 përshtypje

Holland & Barrett Maximum Strength Glucosamine &Chondroitin x60caps

Shtese ushqimore e pasur me glukozamine, kondroitine, kolagjen te hidrolizuar, metilsulfonilmetan, silic dhe ekstrakte te qitros dhe rrenjes se xhinxh … Lexo më shumë
-20%
3 050 lekë2 440 lekë njësi
Kodi: 5017174416310
Shtese ushqimore e pasur me glukozamine, kondroitine, kolagjen te hidrolizuar, metilsulfonilmetan, silic dhe ekstrakte te qitros dhe rrenjes se xhinxherit. Me rol te rendesishem ne trajtimin e osteoartritit, artritit reumatoid, mirembajtjen e artikulacioneve si dhe reduktimin e lodhjes. Perdorimi: 2 tableta ne dite gjate vakteve.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:19
Produkt shume efikas ne mirembajtjen e artikulacioneve .
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu