Loading...
holland__barret_maximum_strength_zinc_25mg_shtesa_ushqimore_5017174042618
5 5 1 Product
1 përshtypje

Holland&Barrett Maximum Strength Zinc 25mg 100tab

Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ, fertiliteti dhe riprodhimi normal si dhe mi … Lexo më shumë
-20%
1 550 lekë1 240 lekë njësi
Kodi: 5017174042618
Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ, fertiliteti dhe riprodhimi normal si dhe mirëmbajtjen e niveleve normale të testosteronit në gjak, shikimin normal, flokët, lëkurën, thonjtë dhe kockat. Këto tableta 25mg janë të veshura dhe gëlltiten lehtë. Mund të konsumohen nga veganë dhe vegjetarianë. Perdorimi: Një tabletë çdo ditë, mundësisht me një vakt.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-21 %+0000:40
Shume e kenaqur! Produkt shume cilesor, tabletat jane te vogla dhe nuk te krijojne probleme ne stomak. Cmim ekonomik per sasine prej 100 tabletash.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu