Loading...
holland__barrett_mega_vita_-_min_teens_120_caps_vitamina_5017174100721
0 përshtypje

Holland& Barrett Mega Vita-Min Teens 120caps

Përzierje gjithëpërfshirëse e vitaminave dhe mineraleve thelbësore, të formuluara posaçërisht për adoleshentët. E pasuruar ne hekur, vitamin … Lexo më shumë
-20%
2 900 lekë2 320 lekë njësi
Kodi: 5017174100721
Përzierje gjithëpërfshirëse e vitaminave dhe mineraleve thelbësore, të formuluara posaçërisht për adoleshentët. E pasuruar ne hekur, vitaminë D, C, B6 dhe B12. Me rol në rritjen normale dhe zhvillimin e kockave, në zvogëlimin e lodhjes dhe në funksionimin normal të sistemit imunitar. Të përshtatshme për vegjetarianët.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex120caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu