Loading...
holland__barrett_super_multi_mineral_100tab_shtesa_ushqimore_5017174055809
0 përshtypje

Holland&Barrett Super Multi Mineral 100tab

Tabletat Holland & Barrett Super MultiMineral paraqesin një formulë unike të mineraleve kryesore, për ata individë që mund të mos i marrin mjaf … Lexo më shumë
-20%
2 100 lekë1 680 lekë njësi
Kodi: 5017174055809
Tabletat Holland & Barrett Super MultiMineral paraqesin një formulë unike të mineraleve kryesore, për ata individë që mund të mos i marrin mjaftueshëm vetëm me dietë. Kjo formulë multiminerale përfshin: Kalcium i cili kontribuon në mirëmbajtjen e kockave dhe funksionit normal të muskujve. Kromi qe ndihmon në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. Bakri i cili kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe transportin normal të hekurit në trup. Jodi kontribuon në funksionimin normal të tiroides dhe prodhimin e hormoneve tiroide. Hekuri kontribuon në zvogëlimin e lodhjes dhe në metabolizmin normal të energjisë. Magnezi kontribuon në mirëmbajtjen e eshtrave dhe dhëmbëve normalë, dhe zvogëlon lodhjen. Mangani kontribuon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ, mbështet shëndetin e kockave dhe kontribuon në formimin normal të indit lidhës. Selen i cili ndihmon në mirëmbajtjen e flokëve dhe thonjve normalë. Zinku kontribuon në funksionimin normal të një sistemi imunitar të shëndetshëm, dhe ruajtjen e lëkurës, flokëve dhe thonjve të fortë dhe të shëndetshëm. I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë. Perdorimi: 1 tablete 3 here ne dite.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu