Loading...
holland__barrett_triple_omega_3_6_9_vitamina_5017174101513
0 përshtypje

Holland&Barrett Triple Omega 3 6 9

Kombinim i vajit te peshkut me vajin e lirit dhe vajin e lules Borago. E pasuruar ne acide yndyrore thelbësore dhe vitamine E. Kontribuon ne funksion … Lexo më shumë
-20%
4 500 lekë3 600 lekë njësi
Kodi: 5017174101513
Kombinim i vajit te peshkut me vajin e lirit dhe vajin e lules Borago. E pasuruar ne acide yndyrore thelbësore dhe vitamine E. Kontribuon ne funksionimin normal te shikimit, sistemint nervor dhe kardiovaskular. Nuk ka ngjyrues artificiale, aromë apo ëmbëlsues. Pa konservantë, pa sheqer ose kripë te shtuar. Pa misër, pa maja. Perdorimi: 2 kapsula ne dite gjate vakteve.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu