Loading...
holland__barrett_vitamin_d3_25ug_100tab_vitamina_5017174156056
0 përshtypje

Holland & Barrett Vitamin D3 25ug 100tab

Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, ne funksionimin normal të kockave dhe muskujve, në perthithjen dhe përdorimin … Lexo më shumë
-20%
1 180 lekë944 lekë njësi
Kodi: 5017174156056
Vitamina D kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, ne funksionimin normal të kockave dhe muskujve, në perthithjen dhe përdorimin normal të kalciumit dhe fosforit, si dhe ne permiresimin e shendetit te dhembeve. Pa ngjyrues artificiale, pa arome, pa konservante, pa maja, pa kripe apo sheqer. I pershtatshem per vegjetariane. Perdorimi: 1 tablete ne dite gjate vaktit.
Markë:
Holland & Barrett

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu