Loading...
ideos_30_tab_calciumvitd3_osteoporoza_farmavitta
0 përshtypje

IDEOS * 30 TAB (CALCIO CARBONATO+ VIT D3)

Tableta te përtypshme me përmbajtje kalciumi(500mg) dhe vitaminë D(400iu). Trajton osteoporozen dhe mungesen e ketyre elementeve. Perdorimi: 2 tabl … Lexo më shumë
900 lekë njësi
Kodi: 3400970000913
Tableta te përtypshme me përmbajtje kalciumi(500mg) dhe vitaminë D(400iu). Trajton osteoporozen dhe mungesen e ketyre elementeve. Perdorimi: 2 tableta në ditë. Përtypeni tabletën plotësisht para se ta gëlltisni. Shoqerojeni me një gotë ujë. .
Markë:
Innotech

Specifikime

Kuti x 30 tab efferveshente
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu