Loading...
le_dieci_erbe_colon_cleanse_30_tab_esi_shtese_ushqimore_farmavitta
0 përshtypje

LE DIECI ERBE COLON CLEANSE * 30 TAB

Shtesë ushqimore 100 % me origjinë natyrale, me bazë principesh bimore në gjendje të favorizojnë funksionin e zorrëve, tretjen dhe jashtëqitje … Lexo më shumë
650 lekë njësi
Kodi: 8008843002818
Shtesë ushqimore 100 % me origjinë natyrale, me bazë principesh bimore në gjendje të favorizojnë funksionin e zorrëve, tretjen dhe jashtëqitjen. Përmban : Aloe Vera, Cascara, Cassia, Ramnus alpino, Rabarbaro (që rregullojnë tranzitin intestinal) si dhe Tarassaco, Liquiriza, Marrubio, Finoku, Genziana (që favorizojnë funksionet tretëse). Përdorimi: Këshillohet marrja e 1-2 kapsulave me shumë ujë, në darkë para se të shtriheni. Kujdes! Mbajeni larg fëmijëve nën 3 vjec. Mos e tejkaloni dozën e rekomanduar ditore. Pa aroma artificiale, ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMGJ.
Markë:
ESI

Specifikime

Kuti x 30 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu