Loading...
natures_aid_organic_spirulina_500mg_90_caps_vitamina_dhe_shtesa_ushimore_5023652405097
0 përshtypje

Natures Aid Organic Spirulina 500mg 90caps

Spirulina është burim i fibrave dhe proteinave, e pasur me klorofil, aminoacide, vitamina dhe minerale,100% Organike. Dallohet si një nga ushqimet … Lexo më shumë
1 700 lekë njësi
Kodi: 5023652405097
Spirulina është burim i fibrave dhe proteinave, e pasur me klorofil, aminoacide, vitamina dhe minerale,100% Organike. Dallohet si një nga ushqimet më të pasura me lëndë ushqyese dhe të larmishme. Për këtë arsye, vlerësohet si ‘superushqimi’ i natyrës. Spirulina është një burim i antioksidantëve, të cilët mbrojnë qelizat nga dëmtimi oksidativ. Forcon sistemin imunitar, lehtëson problemet me sinuset dhe redukton nivelet e larta të kolesterolit. I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: 3 tableta në ditë me ushqim.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

shishex90caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu