Loading...
natures_aid_cod_liver_oil__high_strength__1000mg_softgels_90_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_5023652510906
4 5 4 Product
4 përshtypje

Natures Aid Cod Liver Oil (High Strength) 1000mg Softgels 90

Çdo kapsulë 1000mg e vajit të mëlçisë është një burim i vitamines A, Vitamines D dhe acideve yndyrore Omega-3 përfshirë DHA dhe EPA. Ndihmo … Lexo më shumë
2 300 lekë njësi
Kodi: 5023652510906
Çdo kapsulë 1000mg e vajit të mëlçisë është një burim i vitamines A, Vitamines D dhe acideve yndyrore Omega-3 përfshirë DHA dhe EPA. Ndihmon për të mbajtur nivelet normale të kalciumit në gjak, funksionimin normal të sistemit imunitar, funksionimin normal të muskujve dhe mirëmbajtjen e dhëmbëve normal. Kontribuon në shendetin e lëkurës, shikimin normal si dhe mbështet funksionin e mukozave në të gjithë trupin, duke përfshirë sistemin e tretjes dhe traktin urinar. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, produkte qumështi, laktozë, gluten, grurë, maja, arra, kripë, soje, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: Nje kapsule ne dite.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

shishex90caps
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-21 %+0000:50
Super!
5 1 1
%V-07-21 %+0000:17
Ja u rekomandoj ta merrni eshte SUPER
5 1 5
%V-07-21 %+0000:18
Ndihem shume mire pas perdorimit te kteij suplementi !
5 1 5
%V-07-21 %+0000:30
Super produkt ! Jua rekomandoj te gjitheve !
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu