Loading...
natures_aid_collagen_joint_formula_60_caps_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_5023652412064
5 5 4 Product
4 përshtypje

Natures Aid Collagen Joint Formula 60 Caps

Shtese ushqimore e formuluar duke përdorur kolagjen detar të pastër të hidrolizuar (Tipi II), ne kombinim me Vitaminen D3 dhe Zink për të ndihmu … Lexo më shumë
3 700 lekë njësi
Kodi: 5023652412064
Shtese ushqimore e formuluar duke përdorur kolagjen detar të pastër të hidrolizuar (Tipi II), ne kombinim me Vitaminen D3 dhe Zink për të ndihmuar në ruajtjen e kockave normale, Bakrit dhe Manganit të cilat ndihmojnë në mirëmbajtjen e indit lidhës dhe Vitamine C e cila mbështet formimin normal të kolagjenit dhe funksionimin normal të kërcit. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, produkte qumështi, laktozë, gluten, grurë, maja, arra, kripë, soje, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: Nje kapsule ne dite.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:26
E rekomandoj per mirembajtje te kockave!
5 1 5
%V-07-21 %+0000:13
Cilesi produkti e pakrahasueshme, jam shume e kenaqur me rezultatin qe kam marr nga perdorimi i tij.
5 1 5
%V-07-21 %+0000:40
Nje produkt teper cilesor !
5 1 5
%V-07-21 %+0000:55
Kam rreth nje muaj qe e perdor dhe ndjej lehtesim ne nyjet e kockave. E rekomandoj
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu