Loading...
natures_aid_ucalm_st_john__s_wort_300mg_60_tab_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_5023652258068
5 5 1 Product
1 përshtypje

Natures Aid Ucalm St John's Wort 300mg 60 Tab

Produkt medicinal tradicional bimor ( cdo tabletë e veshur me film përmban 300mg ekstrakt (si ekstrakt i thatë) nga lulebasani) që përdoret për … Lexo më shumë
1 700 lekë njësi
Kodi: 5023652258068
Produkt medicinal tradicional bimor ( cdo tabletë e veshur me film përmban 300mg ekstrakt (si ekstrakt i thatë) nga lulebasani) që përdoret për të lehtësuar simptomat e humorit pak të ulët dhe ankthit të lehtë bazuar vetëm në përdorimin tradicional. I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë. Pa OMGJ, ngjyra artificiale, aromë artificiale, misër, qumësht, laktozë, gluten, grurë, arra, kripë, sojë, niseshte dhe sheqer. Perdorimi: Të rriturit dhe të moshuarit, 2 tableta një herë në ditë. I përshtatshëm për këdo mbi moshën 18 vjeç.
Markë:
Natures Aid

Specifikime

shishex 60tb
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-07-19 %+0000:47
Do e rekomandoja si produkt eshte cilesor, do preferoja te merrja ulje me te madhe
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu