Loading...
noglic_x_30_ovolate_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_sipas_perdorimit_adult_diabet_dhe_kolesterol_8008843002825
0 përshtypje

NOGLIC ESI X 30 OVOLATE

Suplement ushqyes me bazë Momordica, Gymnema, kanellë, Krom dhe Acid alfa lipoik. Luan rol në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. P … Lexo më shumë
870 lekë njësi
Kodi: 8008843002825
Suplement ushqyes me bazë Momordica, Gymnema, kanellë, Krom dhe Acid alfa lipoik. Luan rol në ruajtjen e niveleve normale të glukozës në gjak. Përdorimi: 1 tabletë e shoqëruar me shumë ujë, 15 minuta para dy vakteve kryesore. Nuk përmban: Ngjyrues artificial, gluten, laktozë, sheqer. Produkt Vegan.
Markë:
ESI

Specifikime

Kuti x 30 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu