Loading...
pico_bronctus_junior_120ml_shtese_ushqimore_farmavitta
0 përshtypje

PICO BRONCTUSS JUNIOR 120ML

Shtesë dietike e dobishme në rastet e pezmatimit të traktit të sipërm respirator, të pasuar nga kollë me sekrecione ose e thatë. Ka veti antit … Lexo më shumë
900 lekë njësi
Kodi: 3902314300173
Shtesë dietike e dobishme në rastet e pezmatimit të traktit të sipërm respirator, të pasuar nga kollë me sekrecione ose e thatë. Ka veti antitusive, ekspektoruese dhe antimikrobike. Me bazë ekstraktesh bimore( gjethet e dellit, mullaga e bardhë, mjalte akacie, lëng rrushi pa fara ). Përdorimi: Femijet mbi 3 vjec, 5-10 ml deri në 3 herë në ditë. Të mos përdoret në fëmijë nën 1 vjeç.
Markë:
DS Natural

Specifikime

Shishe 120 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu