Loading...
probielle_immun_x_30_caps_vitamina_shtesa_ushqimore_multivitamina_sipas_perdorimit_te_tjera_-14186468_1925451188
0 përshtypje

PROBIELLE IMMUN X 30caps

Suplement ushqimor me permbajtje vitamine A, B6, B12, C, Acid folik, selenium dhe acidi laktik. Ploteson nevojen e plote per nje sistem te mire imunit … Lexo më shumë
1 820 lekë njësi
Kodi: -14186468
Suplement ushqimor me permbajtje vitamine A, B6, B12, C, Acid folik, selenium dhe acidi laktik. Ploteson nevojen e plote per nje sistem te mire imunitar. Bakteret e acidit laktit jane te pandjeshem ndaj acidit te stomakut dhe veprojne direkt ne zorre. Atje zhvendosin bakteret e demshme dhe mbajne sistemin imunitar vazhdimisht aktiv. Kjo e ben Probielle Immun alternativen me te mire per te gjithe ata qe deshirojne te parandalojne semundjen. I pershtatshem per vegjetariane. Pa laktoze, pa gluten dhe pa ngjyrues artificiale. Perdorimi: 1 kapsule ne dite.
Markë:
Stada

Specifikime

Kuti x 30 caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu