Loading...
proenzy_intesive_30_tab_kocka_dhe_artikulacione_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_farmavitta
0 përshtypje

PROENZY INTESIVE * 30 TAB

Përkujdesje optimale për individë me shqetësime në kyçe, me një efekt pozitiv pas 2-3 muajve përdorim. Përmban: Bioperine (përmirëson përt … Lexo më shumë
3 900 lekë njësi
Kodi: 8596024011877
Përkujdesje optimale për individë me shqetësime në kyçe, me një efekt pozitiv pas 2-3 muajve përdorim. Përmban: Bioperine (përmirëson përthithjen e disa mineraleve dhe vitaminave), kolagjen tipi II, glukozaminë sulfat, kondroitinë sulfat (elementë ndërtues të kartilagove të kyçeve), ekstrakte të Salix Alba, Curcuma (rol në fleksibilitet), ekstrakt i Bosëellia serrata, vitaminë C (me rol në formimin e kolagjenit), manganese. Përdorimi: Të rriturit mund të marrin 2 tableta në ditë, ndërsa fëmijët mbi 12 vjeç 1 tabletë në ditë, pas vakteve.
Markë:
Gmp

Specifikime

Kuti x 30 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu