Loading...
sambucol_liquid_immuno_forte_shtese_ushqimore_farmavitta
0 përshtypje

Sambucol Liquid Immuno Forte (vitamin c+zn)

Shtese ushqimore me ekstrakt shtogu, vitaminë C dhe zink. Forcon sistemin imunitar. Antioksidant i fuqishem, pa gluten, maja, laktoze dhe ngjyrues ar … Lexo më shumë
1 700 lekë njësi
Kodi: 5060149820094
Shtese ushqimore me ekstrakt shtogu, vitaminë C dhe zink. Forcon sistemin imunitar. Antioksidant i fuqishem, pa gluten, maja, laktoze dhe ngjyrues artificial. Doza e rekomanduar ditore: Të rriturit: 10 ml (2 lugë caji) dhe fëmijët (3-12 vjec) 5 ml (1 lugë caji). Kujdes! Mos e përdorni në fëmijët nën 3 vjec. Mos e konsumoni me stomak bosh. Nëse jeni shtatzënë ose po ushqeni me gji flisni me mjekun tuaj. Ruajeni në temperaturë nën 25 °C.
Markë:
Vitabiotics

Specifikime

Shishe 120 ml
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu