Loading...
solgar_collagen_hyaluronic_acid_complex_x_30_tab_vitamina_shtesa_ushqimore_vitamina_c_lekura_floket_dhe_thonjte_antioksidant_kocka_dhe_artikulacione_033984004191
0 përshtypje

SOLGAR COLLAGEN HYALURONIC ACID COMPLEX X30TAB

Shtesë dietike me kolagjen, kondroitin, acid hialuronik dhe vitaminë C. Me rol të rëndësishëm në formimin normal të kolagjenit për funksionim … Lexo më shumë
6 550 lekë njësi
Kodi: 033984004191
Shtesë dietike me kolagjen, kondroitin, acid hialuronik dhe vitaminë C. Me rol të rëndësishëm në formimin normal të kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës, kockave dhe kërcit. Përdorimi: 1 tabletë në ditë, pas vaktit kryesor. Përbërësit: Ekstrakt BioCell Collagen II 1200mg (siguron 720mg kolagjen të hidrolizuar të tipit II, 192mg sulfate kondroitin dhe 120mg acid hialuronik), Vitamina C 100mg. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të majasë, grurit, sojës ose qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishe
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu