Loading...
solgar_liquid_vitamin_d_32500_iu_vitamina_033984320482
0 përshtypje

Solgar Liquid Vitamin D3 59ml

Vitamin D, ne forme te lengshme. Luan rol në absorbimin dhe përdorimin normal të fosforit dhe kalciumit, mirëmbajtjen e funksionit normal të musk … Lexo më shumë
2 800 lekë njësi
Kodi: 033984320482
Vitamin D, ne forme te lengshme. Luan rol në absorbimin dhe përdorimin normal të fosforit dhe kalciumit, mirëmbajtjen e funksionit normal të muskujve, kockave dhe dhëmbëve, si dhe funksionimin normal të sistemit imunitar. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës misri, maja, grurë, soje ose qumësht dhe është formuluar pa përdorimin e konservuesve artificiale, aromave ose ngjyrave.
Markë:
Solgar

Specifikime

Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu