Loading...
swanson_biotin_5000_mcg_30_caps_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_087614112398
0 përshtypje

Swanson Biotin 5000 mcg 30 Caps

Swanson Biotin 5000mcg ndihmon në shendetin e mirë të flokëve, lëkurës, thonjëve. Nxit dhe suporton metabolizmin e karbohidrateve, yndyrnave … Lexo më shumë
590 lekë njësi
Kodi: 087614112398
Swanson Biotin 5000mcg ndihmon në shendetin e mirë të flokëve, lëkurës, thonjëve. Nxit dhe suporton metabolizmin e karbohidrateve, yndyrnave dhe proteinave duke i siguruar qelizave energjine e nevojshme per te funksionuar. Quhet ndryshe "ushqyesi i bukurise" nga ndikimi i tij ne shendetin e flokëve dhe skalpit. Përdorimi: Si suplement nje kapsule ne dite me uje. Rekomandohet vetem për të rritur. Konsultohuni me mjekun tuaj nese jeni shtatzene.
Markë:
Swanson

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu