Loading...
swanson_omega_3_fish_oil_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_087614113098
0 përshtypje

Swanson Omega-3 Fish Oil with Vitamin D - Lemon Flavored 1000 mg 60 Sgels

Kombinim i omega 3 dhe vitaminës D me një aromë të freskët limoni. Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak. Mb … Lexo më shumë
1 350 lekë njësi
Kodi: 087614113098
Kombinim i omega 3 dhe vitaminës D me një aromë të freskët limoni. Mbështet shëndetin kardiovaskular dhe metabolizmin e sheqerit në gjak. Mbështet funksionin njohës dhe zhvillimin e shëndetshëm të sistemit nervor. Me rol te rendesishem ne shendetin e lëkurës, nyjeve dhe indet lidhëse. Perdorimi: Vetem per te rritur, 2 here ne dite nga nje kapsule xhelatinore pas buke. Te shoqerohet me nje gote uje.
Markë:
Swanson

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu