Loading...
swanson_vitamin_b_12_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_087614112480
0 përshtypje

Swanson Vitamin B12 500 mcg 30 Caps

Vitaminë esenciale për shëndetin dhe mirëqënien e organizmit. Prodhon energji dhe luan një rol vital në formimin e rruazave të kuqe të gjakut … Lexo më shumë
590 lekë njësi
Kodi: 087614112480
Vitaminë esenciale për shëndetin dhe mirëqënien e organizmit. Prodhon energji dhe luan një rol vital në formimin e rruazave të kuqe të gjakut që bejnë transportin e oksigjenit në të gjithë trupin. Së bashku me vitaminen b6 dhe acidin folik mbështetin shëndetin karsiovaskular. Përdorimi: Si suplement nje kapsulë ne ditë me uje. Rekomandohet vetëm për të rritur. Konsultohuni me mjekun tuaj nese jeni shtatzënë.
Markë:
Swanson

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu