Loading...
swanson_vitamin_d_-_3_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_087614028309
0 përshtypje

Swanson Vitamin D3 with Coconut Oil- High Potency 2000IU 60 Sgels

Kombinim i vitamines D3 me vajin e kokosit. Siguron vitaminen D ne organizem, e domosdoshme per mirëqenien e organizmit në tërësi. E shoqeruar me … Lexo më shumë
-30%
1 200 lekë840 lekë njësi
Kodi: 087614028309
Kombinim i vitamines D3 me vajin e kokosit. Siguron vitaminen D ne organizem, e domosdoshme per mirëqenien e organizmit në tërësi. E shoqeruar me vajin e kokosit, i cili përmes zinxhirëve yndyrorë jo vetëm përmban eneŕgji që merret dhe përdoret shpejt nga organizmi, por siguron përthithjen më të mirë të vitamines D nga organizmi. Ruan shëndetin e kockave dhe dhëmbëve. Rrit përthithjen e kalçiumit. Forcon sistemin imunitar. Mbështet shëndetin kardiovaskular, ekulibrin e niveleve të sheqerit ne gjak dhe permireson mbipeshën. Përdorimi: Si suplement një xhel në ditë me ujë. Konsultohuni me mjekun tuaj nese jeni shtatzene.
Markë:
Swanson

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu