Loading...
vertebene_shtesa_ushqimore_sipas_perdorimit_34413487
0 përshtypje

Vertebene Disc * 60 cap (bamboo extract and vitamin C)

Shtesë ushqimore me përbërës natyralë: vitamine C, kolagjen, ekstrakt bamboo, acid hialuronik, N-acetil glukozamine, L-lysine. Luan rol ne funksi … Lexo më shumë
3 780 lekë njësi
Kodi: 34413487
Shtesë ushqimore me përbërës natyralë: vitamine C, kolagjen, ekstrakt bamboo, acid hialuronik, N-acetil glukozamine, L-lysine. Luan rol ne funksionimin normal te sistemit kockor. Rrit elasticitetin dhe qendrueshmerine e shtylles kurrizore. Ushqen disqet intervertebrale, duke permiresuar funksionin amortizues te tyre. Ka veti anti-inflamatore. Zvogelon dhimbjet. Përdorimi: Këshillohet marrja e 2-3 kapsulave në ditë gjatë ose pas ushqimit me një sasi të bollshme uji.
Markë:
Natural Products & Drugs GmpH

Specifikime

Kuti x 60 caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu