Loading...
vitabiotics_ultra_vitamin_c_500_mg_x_60_tab_vitamina_dhe_shtesa_ushqimore_sipas_llojit_vitamin_c_5021265244041
0 përshtypje

Vitabiotics Ultra Vitamin C 500mg x60tab

Ultra Vitamina C siguron vitaminë C me çlirim të ngadaltë të formuluar me 25mg bioflavonoide agrumesh, për thithjen dhe efektivitet maksimal. Lu … Lexo më shumë
1 200 lekë njësi
Kodi: 5021265244041
Ultra Vitamina C siguron vitaminë C me çlirim të ngadaltë të formuluar me 25mg bioflavonoide agrumesh, për thithjen dhe efektivitet maksimal. Luan rol në funksionimin normal të sistemit imunitar, zvogëlon lodhjen dhe rraskapitjen. Stimulon rritjen e prodhimit të kolagjenit duke luftuar plakjen e lëkurës dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ. Ruan shëndetin e kavitetit oral. Pa ngjyrues artificialë, pa konservantë, pa laktozë, pa maja. I përshtatshëm për vegan dhe vegjetarian. Perdorimi: 1 deri ne 2 tableta ne dite.
Markë:
Vitabiotics

Specifikime

Kuti x 60 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu