Loading...
vm-farmavitta_solgar
0 përshtypje

FORMULA VM 75 MG * 30 TAB SOLGAR

Një formulë komplekse e vitaminave, mineraleve, antioksidantëve, bazave të bimëve pluhur ( acerola, majdanoz, shegë) dhe bioflavonoide në vetë … Lexo më shumë
2 527 lekë njësi
Kodi: 033984011809
Një formulë komplekse e vitaminave, mineraleve, antioksidantëve, bazave të bimëve pluhur ( acerola, majdanoz, shegë) dhe bioflavonoide në vetëm një tabletë në ditë. Me përmbajtje vitaminë C e cila ndihmon në ruajtjen e funksionimit normal të sistemit imunitar gjatë dhe pas aktivitetit fizik intensiv, vitaminë E e cila ndihmon në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidues, vitaminat B1, B2, B6, B12 të cilat kontribuojnë në metabolizmin normal të prodhimit të energjisë, vitaminat B2 , B3, B5, B6, B12 dhe acidi folik të cilat kontribuojnë në uljen e lodhjes dhe rraskapitjes, zinkut i cili kontribuon në funksionet konjitive normale, dhe vitaminën D dhe magnezin të cilat kontribuojnë në mirëmbajtjen e funksionit normal të muskujve. I përshtatshëm për veganë. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban maja, grurë, soje, gluten ose përbërës të qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservuesve artificiale, aromave ose ngjyrave.
Markë:
Solgar

Specifikime

Kuti x 30 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu