Loading...
wellkid_smart_chewable_x_30tab_vitabiotics_farmavitta
0 përshtypje

VITABIOTICS WELLKID SMART CHEWABLE X 30TAB

Shtese ushqimore e pasur me 21 vitamina dhe minerale. Ne forme tabletash te pertypshme si karamele, me arome natyrale frutash. Rekomandohet per femije … Lexo më shumë
1 500 lekë njësi
Kodi: 5021265223800
Shtese ushqimore e pasur me 21 vitamina dhe minerale. Ne forme tabletash te pertypshme si karamele, me arome natyrale frutash. Rekomandohet per femije nga 4 deri ne 12 vjec. Permban vitaminat A, B(B1, B2, B3, B5, B6, B12),C, D, E, acid folik, biotine, mangan, zink, baker, selenium, krom, hekur dhe Jod . Luan rol ne zhvillimin kockor dhe nervor te femijes. Nuk përmban aromë artificiale, ngjyra, laktozë, gluten, kripë ose maja. Perdorimi: Nje tablete pas ngrenies. Kujdes nuk gelltiten.
Markë:
Vitabiotics

Specifikime

Kuti x 30 tab
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu