Loading...
advanced-antiocidant-formula-farmavitta_solgar
0 përshtypje

ADVANCED ANTIOXIDANT FORMULA * 60 CAP SOLGAR

Formulë antioksidante komplekse, përbërësit aktivë të së cilës si vitamina C, E, B2, zinku, seleniumi, mangani dhe bakri kontribuojnë në mbr … Lexo më shumë
4 817 lekë njësi
Kodi: 033984010338
Formulë antioksidante komplekse, përbërësit aktivë të së cilës si vitamina C, E, B2, zinku, seleniumi, mangani dhe bakri kontribuojnë në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. Luajnë rol në funksionimin normal të sistemit imunitar, luftojne radikalet e lira, antioksidante te fuqishem. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të majasë, grurit ose qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu