Loading...
beta-glucans-eldeberry-immune-farmavitta_solgar
0 përshtypje

BETA GLUCANS ELDERBERRY IMMUNE *60 cps SOLGAR

Formulimi më i ri i Solgar Beta Glucan- Immuno complex përmban një kombinim sinergjik të beta 1,3/1,6 glucan, frutave të zeza të shtogut, Ester- … Lexo më shumë
3 700 lekë njësi
Kodi: 033984003965
Formulimi më i ri i Solgar Beta Glucan- Immuno complex përmban një kombinim sinergjik të beta 1,3/1,6 glucan, frutave të zeza të shtogut, Ester-C®, vitaminës D3, zinkut, bakrit dhe selenit. Pa gluten, pa laktozë. Forcon sistemin imunitar dhe ofron mbrojtje antioksiduese. Përdorimi: 2 kapsula në ditë pas ushqimit.
Markë:
Solgar

Specifikime

Kuti x 60 caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu