Loading...
ester-c-farmavitta_solgar
0 përshtypje

ESTER- C PLUS 500 MG * 50 CAP SOLGAR

Formulimi sinergjik i vitaminës C ( Ester-C si askorbat kalciumi), bioflavonoideve të citrusit, pluhurit të rosehip ( Rosa canina) dhe ekstaktit t … Lexo më shumë
2 105 lekë njësi
Kodi: 033984010383
Formulimi sinergjik i vitaminës C ( Ester-C si askorbat kalciumi), bioflavonoideve të citrusit, pluhurit të rosehip ( Rosa canina) dhe ekstaktit të frutit të acerolës. Duke konsideruar formën e veçantë dhe të patentuar të prodhimit, pH është neutral, duke e bërë atë jashtëzakonisht të tolerueshëm në personat sensitive. Karakterizohet nga një shkallë e lartë e përthithjes, e cila është 4 herë më e lartë se në format e tjera të vitaminës C. Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar, redukton lodhjen, rrit prodhimin e kolagjenit për funksionimin normal të lëkurës dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ. I përshtatshëm për veganë. Produkti nuk përmban gluten, maja, grurë, soje ose përbërës të qumështit dhe është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex50caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu