Loading...
vitamine-c-chewable-farmavitta_solgar
0 përshtypje

Vitamin C 500 Mg * 90 Chewable Solgar

Vitamine C e pasuruar me ekstrakt mjedre dhe pluhur të rrushit si burime natyrale të vitaminës C. Luan rol në funksionimin normal të sistemit imu … Lexo më shumë
2 228 lekë njësi
Kodi: 033984004085
Vitamine C e pasuruar me ekstrakt mjedre dhe pluhur të rrushit si burime natyrale të vitaminës C. Luan rol në funksionimin normal të sistemit imunitar, zvogëlon lodhjen dhe rraskapitjen. Stimulon rritjen e prodhimit të kolagjenit duke luftuar plakjen e lëkurës dhe mbron qelizat nga stresi oksidativ. Ruan shendetin e kavitetit oral. I përshtatshëm për veganë. Produkti nuk përmban maja, grurë, soje, gluten ose përbërës të qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservuesve artificiale, aromave ose ngjyrave.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex90tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu