Loading...
vitamind3-farmavitta_solgar
0 përshtypje

VITAMIN D3 10MCG 400IU * 100 CAP SOLGAR

Vitamina D, burimi i së cilës është vaji i mëlçisë së peshkut, kontribuon në absorbimin dhe përdorimin normal të fosforit dhe kalciumit, mi … Lexo më shumë
1 548 lekë njësi
Kodi: 033984033207
Vitamina D, burimi i së cilës është vaji i mëlçisë së peshkut, kontribuon në absorbimin dhe përdorimin normal të fosforit dhe kalciumit, mirëmbajtjen e funksionit normal të muskujve, kockave dhe dhëmbëve normalë, si dhe funksionimin normal të sistemit imunitar. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban përbërës misri, maja, grurë, soje ose qumësht dhe është formuluar pa përdorimin e konservuesve artificiale, aromave ose ngjyrave.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu