Loading...
astaxanthin-farmavitta_solgar
5 5 1 Product
1 përshtypje

Solgar Astaxanthin 5mg *30tab

Një formulim i fuqishëm i cili përmban 5mg astaxantinë në një kapsulë ditore nga alga Haematococcus pluvialis, e cila është burimi natyror me … Lexo më shumë
2 580 lekë njësi
Kodi: 33984000704
Një formulim i fuqishëm i cili përmban 5mg astaxantinë në një kapsulë ditore nga alga Haematococcus pluvialis, e cila është burimi natyror me përqendrimin më të lartë të astaxantinës me veti te larta antioksiduese. Trajton sëmundjen e Alzheimer, sëmundjen e Parkinsonit, goditjen në tru. Ul nivelin e kolesterolit të lartë dhe trajton degjenerimin makular të lidhur me moshën (humbja e shikimit në lidhje me moshën). Parandalon shfaqjen e kancerit, parandalon djegien nga dielli, përmirëson gjumin, trajton infertilitetin mashkullor, lehteson simptomat e menopauzës dhe artritit reumatoid. Nuk përmban gluten, maja, grurë, sojë ose përbërës të qumështit. Pa konservantë artificialë, aromatizues ose ngjyrues.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex30caps
Lista e përshtypjeve:
5 1 5
%V-02-12 %+0000:23
Interesant
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu