Loading...
b-komplex-farmavitta_solgar
0 përshtypje

B- COMPLEX 50 MG * 100 TAB SOLGAR

Përmban vitamina të grupit B, nga të cilat B1, B2, B3, B5, B6, B12. Luajne rol në funksionimin normal të zemrës, në rregullimin e aktivitetit h … Lexo më shumë
3 234 lekë njësi
Kodi: 033984011212
Përmban vitamina të grupit B, nga të cilat B1, B2, B3, B5, B6, B12. Luajne rol në funksionimin normal të zemrës, në rregullimin e aktivitetit hormonal, në funksionimin normal të sistemit nervor, ne mirefunksionimin e metabolizmit, ne shendetin e lekures, thonjve, flokeve si dhe ne reduktimin e lodhjes. I përshtatshëm për vegjetarianë dhe veganë. Nuk përmban gluten,maja, grurë, sojë ose produkte të qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve dhe ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu