Loading...
beta-carotene-farmavitta_solgar
0 përshtypje

BETA CAROTENE * 60 SOFTGEL SOLGAR

Formule me beta caroten dhe karotenoide të tjera të përziera, burimi i të cilave është alga D.salina. Beta-karoten është burimi kryesor dietik … Lexo më shumë
2 350 lekë njësi
Kodi: 033984020306
Formule me beta caroten dhe karotenoide të tjera të përziera, burimi i të cilave është alga D.salina. Beta-karoten është burimi kryesor dietik i vitaminës A, me rol ne rritje dhe zhvillimin normal, funksionimin e sistemit imunitar, lëkurën e shëndetshme, membranave mukoze dhe permiresimin e shikimit. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Produkti nuk përmban misër, maja, grurë, soje ose produkte të qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex60caps
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu