Loading...
calcium-citratvitd3-farmavitta_solgar
0 përshtypje

CALCIUM CITRATE + VITAMIN D3 * 60 TAB SOLGAR

Shtesë ushqimore me kalcium dhe vitaminë D3, ne te cilen vitamina D rrit perthithjen e kalciumit. Luan rol në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëv … Lexo më shumë
2 063 lekë njësi
Kodi: 033984004306
Shtesë ushqimore me kalcium dhe vitaminë D3, ne te cilen vitamina D rrit perthithjen e kalciumit. Luan rol në mirëmbajtjen e kockave dhe dhëmbëve, ndihmon në funksionimin normal të muskujve dhe ne mireqenien e pergjithshme te organizmit. Duke pasur formën specifike të citratit të kalciumit, ky produkt ka kohen me te shpejte te përthithjes në trup. I përshtatshëm për veganët. Pa sheqer, kripë dhe niseshte. Nuk përmban përbërës të majasë, grurit, sojës, glutenit ose qumështit. Formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex 60tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu