Loading...
calciummagneziumzinc-farmavitta_solgar
0 përshtypje

CALCIUM +MAGNESIUM+ZINC * 100 TAB SOLGAR

Mineralet janë jashtëzakonisht të rëndësishme për funksionimin normal të trupit tonë. Kalciumi dhe magnezi kontribuojnë në funksionimin norm … Lexo më shumë
1 896 lekë njësi
Kodi: 033984005204
Mineralet janë jashtëzakonisht të rëndësishme për funksionimin normal të trupit tonë. Kalciumi dhe magnezi kontribuojnë në funksionimin normal të muskujve. Zinku kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar dhe në mbrojtjen e qelizave nga stresi oksidativ. I përshtatëm për veganë. Pa sheqer, kripë, niseshte. Produkti nuk përmban përbërës të grurit,majsë, sojës ose qumështit. Ai është formuluar pa përdorimin e konservantëve artificialë, aromatizuesve ose ngjyruesve.
Markë:
Solgar

Specifikime

shishex100tb
Lista e përshtypjeve:
Ende nuk janë lënë përshtypje.
Vota:

Jepni përshtypjen tuaj për këtë produkt:

Nuk keni një llogari?Regjistrohu